• Kaartavond svl

  Pokeren, klaverjassen of gewoon lekker babbelen!

  Wanneer ? Zaterdag 25 november vanaf 20:30, op de club

  Voor alle leden, vrijwilligers en ouders van SV Leidschenveen en Zoovo (1 introduce p.p. welkom)

  wel vooraf aanmelden! Dit kan via :Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 • Halloween bij svl

  Durf jij ?

  Halloween bij svl, wanneer ? Op zaterdag 21 oktober van 20:00 tot 22:00

  -

  Maximaal een introducee per svl lid en alleen voor kids vanaf de JO10 en MO10

  -

  inschrijven kan hier

 • Doe je ook (weer) mee ?

  De Grote Clubactie 2017 start op zaterdag 16 september. Vanaf die dag mag je beginnen met de lotenverkoop.

  -

  Aanvullende informatie

 • Home Slideshow Header 1

  Breng eens een bezoek aan:

  Sportvereniging Leidschenveen

  Op het gelijknamige sportpark

 • Home Slideshow Header 3

  Sla een balletje

  op onze Tennisvelden

  dicht in de buurt

Algemene agenda

23okt
23.10.2017 19:00 - 23:30
competitie
25okt
25.10.2017 20:00 - 21:30
Vrijwilligers info avond
26okt
26.10.2017 19:00 - 23:30
competitie
27okt
27.10.2017 19:00 - 23:30
competitie
28okt
28.10.2017 13:00 - 19:00
competitie

Facebook

Uitnodiging info avond vrijwilligers

SV Leidschenveen heeft in de vijf jaar van ons bestaan een enorme groei doorgemaakt. We hebben inmiddels 750 wekelijkse sporters op ons terrein. Dat betekent ook dat de organisatie en het aantal vrijwilligers mee moeten groeien. Meegroeien met het aantal voetballers en tennissers, maar ook met nieuwe activiteiten. Naast voetbal en tennis zijn we aan de slag met nieuwe activiteiten om onze functie voor de buurt te versterken zoals inloopavonden, hardlopen op dinsdagavond en binnenkort starten we met mountainbiken. Het mes snijdt aan twee kanten: meer activiteiten betekent meer buurtgenoten die kunnen sporten maar ook meer reuring op de velden en een clubhuis dat vaker open is.

We hebben al meer dan 100 vrijwilligers, waaronder trainers, commissieleden en bestuur. Door de groei liggen teveel taken bij dezelfde mensen.

Het is nu tijd om onze organisatie ook in de breedte te versterken. We hebben daarvoor meer vrijwilligers nodig. De vereniging kunnen we alleen draaiende houden met elkaar. 

We zoeken mensen voor:

toernooicommissie - kledingcommissie - kampcommissie - complexbeheer/techniek - groundsman tennis - barvrijwilligers doordeweeks - barvrijwilligers zondag - narrowcasting/social media - activiteitencommissie - vertrouwenspersoon - sponsorcommissie - coördinator Leidschenveen kookt - projectleider duurzaam groeien (o.a. Ledverlichting) - beheerder mountainbikes - ledenadministratie

Als je interesse hebt of hier vragen over hebt, kun je natuurlijk altijd een van de bestuursleden aanspreken. We organiseren daarnaast een inloopavond zodat we met een kopje koffie of een drankje vragen kunnen beantwoorden en met elkaar in gesprek kunnen over wat je zou kunnen betekenen voor de vereniging.

De avond vindt plaats op woensdag 25 oktober van 20:00 uur tot 21:30 uur. Alle bestuursleden zijn aanwezig en je bent van harte uitgenodigd als je meer wilt weten over het vrijwilligerswerk en één van de functies.

We hopen je te zien!

Bestuur SV Leidschenveen

Afdrukken E-mail

Kom eens langs

Openingstijden (voetbal)

Woensdags tijdens trainingen. 
Zaterdag & zondag tijdens wedstrijddagen

 

Lokatie

Poelpolderstraat 25 
2493 VE, Den Haag

Contactinformatie

Email info@svleidschenveen.nl
Phone 070 4445071

Onze sponsoren

logo cle ver CMYK      Grote clubactie        Autoschade Nootdorp        Logo Schaeffer (true vector EPS  Illustrator)        Logo INNOVA FC 59 thinpaper        LOGO Mindwize FC      CD2    Harmoniq
Dobey   Fanielje 3b   lageveld logo   Sekura   vanrijn culinair 135