Voetbalprogramma - SV Leidschenveen

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Voetbalprogramma

Voetbalprogramma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 feb 14:15 Leidschenveen JO19-1 RKAVV JO19-2
11 feb 11:30 SVO Buytenpark JO19-1 Leidschenveen JO19-3
7 feb 20:00 Leidschenveen JO18-1 Rozenburg JO18-1
11 feb 12:00 Kethel Spaland, vv JO18-1 Leidschenveen JO18-1
11 feb 13:45 SJZ JO17-2 Leidschenveen JO17-2
11 feb 10:15 Vredenburch JO16-1 Leidschenveen JO16-1
11 feb 16:25 Leidschenveen JO16-2 Berkel JO16-1
11 feb 12:45 Leidschenveen JO15-1 RKAVV JO15-1JM
11 feb 14:45 Leidschenveen JO15-2 S.V. Den Hoorn JO15-3
11 feb 11:00 Leidschenveen JO15-3 REMO JO15-1
11 feb 10:00 Leidschenveen JO14-1 GSC ESDO JO14-1
11 feb 10:00 DHL JO14-1 Leidschenveen JO14-2
11 feb 9:30 DWO JO14-1 Leidschenveen JO14-3
11 feb 11:30 Leidschenveen JO13-1 GLZ Delfshaven, rvv JO13-1
11 feb 10:00 Duindorp sv JO13-1 Leidschenveen JO13-2
11 feb 10:00 Leidschenveen JO13-3 HVV JO13-6
11 feb 8:30 Blauw-Zwart JO12-1 Leidschenveen JO12-1
11 feb 9:30 Leidschenveen JO12-2 FC Zoetermeer JO12-2
11 feb 8:30 Leidschenveen JO12-3 BSC '68 JO12-2
11 feb 11:00 Concordia JO12-4 Leidschenveen JO12-4
11 feb 8:30 Leidschenveen JO12-5 VUC JO12-3
11 feb 10:00 Quick JO11-3 Leidschenveen JO11-1
11 feb 9:45 Wilhelmus JO11-9 Leidschenveen JO11-2
11 feb 10:00 HVV JO11-5 Leidschenveen JO11-3
11 feb 10:00 Nootdorp JO11-2 Leidschenveen JO11-4
11 feb 9:00 Semper Altius JO11-4 Leidschenveen JO11-5
11 feb 8:30 Leidschenveen JO10-1 Nootdorp JO10-1
11 feb 9:30 Leidschenveen JO10-2 Semper Altius JO10-2
11 feb 11:00 VUC JO10-2 Leidschenveen JO10-3
11 feb 8:30 Nootdorp JO10-3 Leidschenveen JO10-4
11 feb 8:30 DWO JO9-2 Leidschenveen JO9-1
11 feb 8:30 DHL JO9-1 Leidschenveen JO9-2
11 feb 8:30 Leidschenveen JO9-3 Wippolder JO9-2
11 feb 9:45 Wilhelmus JO9-8 Leidschenveen JO9-4
11 feb 8:30 Wilhelmus JO8-2 Leidschenveen JO8-1
11 feb 9:45 Leidschenveen JO8-2 FC Zoetermeer JO8-6
11 feb 8:30 Leidschenveen JO8-3 Nootdorp JO8-5
11 feb 8:30 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-2
11 feb 8:50 Forum Sport JO7-2 Leidschenveen JO7-1JM
11 feb 9:10 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-6
11 feb 8:50 Forum Sport JO7-2 Leidschenveen JO7-1JM
11 feb 9:10 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-6
11 feb 8:30 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-2
11 feb 8:50 FC Zoetermeer JO7-5 Leidschenveen JO7-2JM
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO7-1 Leidschenveen JO7-2JM
11 feb 9:10 Leidschenveen JO7-2JM SVO Buytenpark JO7-2
11 feb 9:10 Leidschenveen JO7-3JM Duindorp sv JO7-1
11 feb 12:40 Leidschenveen JO7-3JM Duindorp sv JO7-1
11 feb 12:20 ODB JO7-1 Leidschenveen JO7-3JM
11 feb 12:00 Laakkwartier JO7-1 Leidschenveen JO7-3JM
11 feb 15:00 VELO MO20-2 Leidschenveen MO20-1
11 feb 11:45 Leidschenveen MO17-1 Quick MO17-1
11 feb 10:15 FC Zoetermeer MO15-1 Leidschenveen MO15-1
11 feb 13:00 Leidschenveen MO15-2 XerxesDZB MO15-1
11 feb 8:30 RKDEO MO13-1 Leidschenveen MO13-1
11 feb 8:30 Leidschenveen MO13-2 Alphense Boys MO13-1
11 feb 10:30 RKAVV MO11-2 Leidschenveen MO11-1
11 feb 16:15 Leidschenveen O23-1 Erasmus O23-1
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!